szkoło Libbey

Nasza hurtowania dostarcza także uzupełnienie oferty Krosna, Ireny, Pasabahce, Arcorocu pełną gamę szkła Libbey marki rozpoznawanej na całym świecie.

Oferowane szkło jest bardzo solidne i bezpieczne. Szkło jako zastawa  stołowa każdej sali gastronomicznej kojarzy się przede wszystkim z bardzo wysoką jakością oferowanych produktów, a dzięki specjalnej zastosowanej technologii kieliszki i szklanki są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Proponujemy Państwu produkt w przystępnej cenie głównego importera o długiej żywotności co wiąże się dla Waszych zakładów i lokali z redukcją kosztów  i pewność uzupełnienia szkła w każdym czasie. Zaznaczamy, że Wasza inwestycja z zakup szkła Libbey zaczyna się zwracać od razu, a niezwykły piękny niebanalny design zachęci klientów do ponownego odwiedzenia Waszych restauracji, klubów, kawiarni itd. Degustacja serwowanych drinków, napoi, deserów, alkoholi podanych w oferowanym szkle do sama przyjemność, oraz powiększenie zysków. Firma Libbey jest największym producentem szkła dla gastronomii na świecie. W zależności od modelu oferujemy szkło hartowane tłoczone, hartowane szkło dmuchane, oraz szklanki i kieliszki o wzmocnionej krawędzi, lub posiadają wzmocnioną krawędź i stopkę.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *