Strona główna

Restgastro zajmuje się działalnością handlowo-usługową w zakresie wyposażenia gastronomii. Nasze doświadczenie zapewnia naszym klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie zaopatrzenia w potrzebny sprzęt do funkcjonowania zakładów żywienia zbiorowego.

Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm pozwala nam realizować także nietypowe zamówienia, nie występujące w naszej ofercie. Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy, oraz zapewniamy dostawę sprzętu i urządzeń a także doradztwo w zakresie profesjonalnego wyposażenia gastronomii.
Nasza oferta ważna jest na terenie Polski, a kierujemy ją do restauracji,kawiarni, hoteli, klubów, stołówek, domów weselnych i opieki społecznej, zajazdów, moteli, ambasad, ciastkarni, masarni, barów, szkół, przedszkoli, szpitali, firm cateringowych, agencji reklamowych oraz jednostek wojskowych i domów zakonnych.

Większość oferowanych przez naszą firmę towarów sprzedajemy w cenach fabrycznych w tym obrusy i sztućce, oraz zapewniamy naszym klientom powtarzalność i ciągłość występujących wzorów. Współpracujemy z wieloma uznanymi na rynku producentami i dostawcami, co jest dla naszych odbiorców gwarancją wysokiej jakości-dobrej marki i zgodności z normami Unii Europejskiej i HACCP.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia naszej oferty na podstronach naszego portalu. Udzielamy pełnej informacji na ewentualne zadawane  pytania i zamówienia za pomocą poczty elektronicznej i telefoniczno-faxsowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *